Demet Lale Mah. 405. Cad. 43/B Yenimahalle Ankara
0 541 347 68 45
0 549 568 69 68

SSS

ucretsiz wordpress tema

Sıkça Sorulan Sorular

Çağlayan Spot Ne Tür Eşyaları Satın Alıyor

Çağlayan Spot; kullanılabilecek düzeyde olan eski eşyalarınızı ile kullanılmamış sıfır eşyalarınızı değer kaybına uğratmadan satın almaktadır.

Çağlayan Spot Eski Eşyama Ne Kadar Fiyat Verir?

Piyasa değeri tutarında fiyat ile satın almaktayız.

Çağlayan Spot’a Birden Fazla Eşya Verebilir Miyim?

Evet verebilirsiniz. Taşınma sebebi ile götüremeyeceğiniz mobilyalarınızı, boşanmış yada vefat nedeniyle ihtiyaçtan fazla olabilecek, genç odası, çocuk odası, oda takımları, oturma grupları, yatak odası yemek odası takımlarınızı, vestiyer, masa sandalye, elbise dolaplarınızı alıyoruz. Ayrıca iş değişikliği nedeniyle satabileceğiniz diğer ofis büro mobilyalarınızı da alıyoruz.

İkinci El Ürünler Nelerdir?

Ev eşyalarınızdan az kullanılmış çekyat, koltuk, kanepe, küçük ev aletleri, mutfak eşyaları, elektronik ürünler, televizyonlar, avize ve halı kilim gibi tüm ikinci el ev eşyalarınızı oluşturmaktadır.

Elimde hiç kullanmadığım sıfır eşyalar var, Çağlayan Spot alır mı?

Evet Çağlayan spot sıfır eşyalarınızıda uygun fiyata, piyasa değerinde almaktadır. Sıfır açılmamış buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, ankastre ürünleriniz ve sayamadığımız tüm beyaz eşyaları nakit alıyor, nakliyemiz ile ücretsiz sizden teslim alıyoruz.

Çağlayan Spot’a en hızlı nasıl ulaşabilirim ?

Eşyalarınızı satmak istediğinizde; 0 541 347 68 45 ve 0 549 568 69 68 GSM numaraları üzerinden telefon ile arayabilirsiniz,

Ayrıca; Sosyal medya adreslerimiz

http://www.instagram.com/caglayanspot06 İnstagram
http://www.facebook.com/caglayanspot Facebook
http://www.twitter.com/caglayanspot Twitter adreslerimiz üzerinden bizimle irtibata geçip, fiyat alabilirsiniz.